x
Vyhledávání

ENETEX TECHNOLOGY
TECHNOLOGY FOR A BETTER LIFE

O SPOLEČNOSTI

ENETEX TECHNOLOGY s.r.o.

Je nedílnou součástí nadnárodní skupiny ENETEX GmbH Německo a její existence se datuje od srpna 2010, kdy došlo ke sloučení dvou firem, a to Techno, spol. s r.o. a ENETEX DES, obě působící v Olomouci.

ENETEX TECHNOLOGY má dva segmenty činnosti:

Tepelná technika (zařízení na dekontaminaci průmyslových plynů, linky na izolační vatu, kupolové pece, reaktory, filtry a výměníky).
Tryskání + robotizace technologických procesů.

VÝROBNÍ LINKY

Dodávky linek na výrobu minerální vaty a navazujících systémů pro spalování odpadních plynů. ENETEX patří mezi světové výrobce kompletních linek na výrobu minerální vaty a navazujících systémů pro spalování odpadních plynů.

OCHRANA OVZDUŠÍ

Společnost ENETEX TECHNOLOGY s.r.o. navrhuje, vyrábí a instaluje spalovací systémy pro likvidaci škodlivých látek z průmyslových provozů. Technologie pro likvidaci emisí v průmyslových provozech. Dodávky a servis hořáků Maxon.

TRYSKÁNÍ A AUTOMATIZACE

Firma ENETEX TECHNOLOGY s.r.o. je dynamickou strojírenskou společností, která se zaměřuje na uspokojování požadavků a potřeb zákazníků v oblasti automatizace výrobních procesů. Zařízení pro automatizaci výroby - tryskací kabiny, komory, svařovací robotická pracoviště.